Безпілотники ДУКу вивели з ладу

Вчора група аеророзвідки ДУК Правий Сектор виконувала тренувальні польоти. Під час одного з них планер впав носом в землю біля одного з блок-постів. Можливість помилки пілотів виключена, адже політ виконувався по стандартному маршруту при ідеальних погодних умовах. Вітер 2-4 м/с, видимість 8-9 балів, температура повітря 22 градуси вище нуля. Спостерігалася відмова всіх систем апарату, чого раніше ніколи не відбувалося. Командир підрозділу вважає, що літак був збитий навмисно.

У зв”язку із цим напрошується логічне питання, чому підрозділи ЗСУ вміють успішно виводити з ладу безпілотники тоді, коли вони належать бійцям-патріотам України, ладним загинути за нашу державу, а техніка сепаратистів успішно курсує над позиціями українських збройних сил, про щао регулярно повідомляється у новинах. Якщо українська армія має необхідні засоби для успішного знищення безпілотних апаратів, то чому це устаткування знаходиться глибоко в тилу, а не на передовій?

Також хотілось би знати, хто буде компенсовувати збитки волонтерам, котрі збирали кошти на придбання дорогої техніки, адже вони мають всі підстави звернутися до суду із відповідним позовом, якщо буде доведено, що військові в умовах відсутності бойових дій знищили приватну власність громадян України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*