Більше 30 екопарковок з’явилося у Тернополі за останні три роки

У дворах багатоповерхівок Тернополя, протягом останніх років, облаштовано 31 екопарковку. Як розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал, місця для паркування збільшують під час капітальних ремонтів прибудинкових територій, якщо є технічна можливість.

Варіант екопарковок є доволі популярним, оскільки вони не перешкоджають проростанню трави і одночасно забезпечують додаткові місця для паркування автомобілів.

Варто зазначити, що перед ремонтом кожного двору проводяться збори, на яких враховуються пропозиції мешканців з різних питань, у тому числі і щодо збільшення кількості місць для паркування у їх дворів.

Облаштування екопарковок також передбачено під час проведення капітальних ремонтів дворів у 2017 році.

– Під час проведення ремонту дворів ми показуємо проектну пропозицію ремонту двору мешканцям. Вони, у свою чергу, дають пропозиції стосовно того, як би вони хотіли облаштувати місця для паркування транспорту. Дуже часто люди звертаються з проханням облаштувати їм екологічні парковки та збільшити кількість місць для паркування транспорту. Тому у Тернополі ведеться активна робота по облашуванню сучасних екопарковок,  – розповів Сергій Надал.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*