Більше півсотні хмельничан у рамках шостої хвилі мобілізації відправилися на військові навчання

Після проходження відповідного вишколу у навчальних центрах, мобілізованих відправлять у війська.

Сьогодні, 9 липня, одразу у двох районах Хмельницької області відбулася відправка мобілізованих громадян до лав Збройних сил України. Як повідомляють в Ізяславській райдержадміністрації, 32 військовозобов’язаних мешканця району сьогодні відбули на військові навчання.

“На базі Ізяславського районного військового комісаріату відбулася чергова відправка мобілізованих громадян в рамках шостої хвилі мобілізації, – повідомляють у прес-службі РДА. – Тридцять два мобілізованих вишикувались на площі районного військкомату. Наші земляки відбудуть до двох навчальних центрів Збройних Сил України, в котрих пройдуть відповідний вишкіл”.

Мобілізовані бійці різного віку – від молодих до зрілих чоловіків. Це майбутні спеціалісти для всіх родів військ, які після закінчення навчання будуть направлені у визначені райони для виконання завдань.

Цього ж дня у Волочиському райвійськкоматі також проводжали 22 захисники Вітчизни.

“Спочатку мобілізовані відправляються на навчання у навчальний центр Яворівського загальновійськового полігону, потім будуть розподілені у військові частини для подальшого проходження служби”, – зазначали у Волочиській РДА.

Перед від’їздом священники благословили військових, окропили свяченою водою й подарували кожному з них іконки. В Ізяславському військкоматі волонтери також вручили бійцям комплекти літного одягу.

Проводжати своїх рідних прийшли родичі, друзі та представники влади. Зі сльозами, молитвами, словами подяки, побажаннями перемоги відправляли мобілізованих.

Нагадаємо, на Хмельниччині під час шостої хвилі має бути мобілізовано понад 2000 осіб.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*