Благодійний велопробіг

27 липня в м. Волочиськ завітали учасники  всеукраїнського благодійного велопробігу  «Захід–Схід», організованого Київською міською спілкою ветеранів АТО.

Проведенням велопробігу активісти хочуть символічно нагадати про єдність українського народу та цілісність держави, а також акція носить і благодійний характер. Так, учасники пробігу збирають кошти для сім’ї загиблого торік військовослужбовця з Києва та поранених українських бійців

Стартував  велопробіг  16 липня у місті Чоп за участі демобілізованих бійців АТО, а завершиться у місті Мелове на Луганщині. Загальна відстань поїздки близько двох тисяч кілометрів.

Від райдержадміністрації та жителів Волочиського району  учасників велопробігу привітав перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль, який побажав позитивних емоцій та сил, аби здолати усі труднощі, які виникатимуть не лише на маршруті велопробігу, а й життєвому шляху.

За  словами учасників, під час маршруту  буде зроблено 40 зупинок у східних і західних містах України.

Щодня велосипедисти у середньому проїжджають 50 кілометрів. До велопробігу можуть долучатися люди з обмеженими можливостями: для них приготували спеціальні трьох- та чотирьохколісні велосипеди. Фінішувати учасники велопробігу планують 24 серпня під час святкування Дня Незалежності України.

У заході безпосередньо беруть участь бійці, які виконували завдання в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областях.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*