“Блеснул” интеллектом”: Терорист Захарченко в черговий раз зганьбився

Захарченко прокоментував звіт місії ОБСЄ про обстріл селища Сартана, озвучивши просто “геніальні” висновки. Про це пише видання Donbass.Ua, повідомляють Патріоти України.

Нагадаємо, селище Сартана потрапило під удар 16 серпня, де загинуло три особи, поранено шестеро, пошкодження отримали понад 120 будинків; у звіті, опублікованому на сайті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ сказано, що вогонь по населеному пункту вівся зі сходу, тобто, з тимчасово окупованої російсько-терористичними військами території, імовірно з артилерійських знарядь калібрами 122 або 152 мм). Захарченко видав наступне припущення: “Українські військовослужбовці могли обстріляти Сартану зі своїх позицій на лінії розмежування. Або могли це зробити з нашого боку”. Шедеврально, чи не так?

Адже ЗСУ більше нічим займатися: тільки, ризикуючи життям, пробиратися на ворожу територію (при цьому тягнути з собою здоровенні гармати), а потім бити по своїх … Логіка – цілком у стилі всього, що витворяють “ДНРівці”. Видавши цю дурість, Захарченко ще й мав нахабство звинуватити місію ОБСЄ в тому, що та “грає в одні ворота”. Мовляв, бачить тільки обстріл з боку “ДНР”, а з боку ЗСУ не помічає

Джерело: http://patrioty.org.ua/blesnul-intellektom-terorist-zaharchenko-v-chergoviy-raz-zganbivsya/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*