Через сімейні чвари підірвали “кортеж” коханки Захарченка (ФОТО)

У центрі Донецька підірвали Олену Філіппову – подругу Олександра Захарченко, “прем’єр-міністра ДНР”, через фінансові розборки і любовні інтриги її дочки – “начальника військової розвідки” “Республіканської гвардії” “ДНР”.

Кромольну для Лугандону новину повідомив у Фейсбуці Юрій Бутусов, зазначають Патріот України. Військовий експерт посилається на одного з основних пропагандистів “ДНР” Бориса Рожина. “Начальником” Розвідуправління РГ ” “ДНР призначили 24-річну дівчину Олександру Філіппову – коханку командира 2-ї роти розвідуправління – Фадєєва Андрія Борисовича.

zaharchenko11

Андрій Борисович дуже принципіальний борець за Новоросію – в Україні він відбував 15-річний термін за вбивство, і “київська хунта” його категорично не влаштовувала, і коли друзі-ополченці звільнили захисника “російського світу” з катівень, він пішов займатися звичною справою – вбивати за гроші. Так от, дівчині присвоїли звання “майор ДНР”.

І вона почала жити з убивцею Фадєєвим в повній відповідності з моральним кодексом будівника путінізму. Начальниця розвідки почала красти гроші, які Росія видає бандитам. І робила це безкарно, тому що її мати – Олена Іванівна Філіппова, дуже близька з “главою ДНР” і агентом російських спецслужб Захарченко.

Коротше, через поділ грошей подругу Захарченко підірвали в Донецьку в її новому “Рейндж Ровер” – видно, не шкодує коштів “народна республіка” на своїх правителів. А начальниця розвідки “ДНР” зі своїм коханцем-карним злочинцем-вбивцею влаштувала збройні розборки з незадоволеними підлеглими в центрі Донецька.
Джерело: http://patrioty.org.ua/hromonozhka-zaharchenko-pitime-shhe-girshe-u-donetsku-pidirvali-kortezh-yogo-pershoyi-ledi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*