Чернігівський район: у водоймищі знайшли потопельника

25 червня в каналі поблизу с. Жавинка Чернігівського району місцеві жителі, проходивши повз водойми, побачили тіло чоловіка на поверхні та й витягли його на берег. Їм виявився 27-річний односелець. Як з’ясувалося, напередодні ввечері, він приходив додому в стані сильного алкогольного сп’яніння та казав що піде купатися до місцевої водойми. Ночувати він так і не прийшов. Наразі правоохоронці з’ясовують причини загибелі чоловіка.

Нагадаємо, що з початку року на водоймах Чернігівщини потонуло 23 людини. Більшість трагічних випадків трапляється через елементарне недотримання правил безпечної поведінки. У зв’язку з цим, Управління ДСНС в області звертається до кожного громадянина з проханням відповідально ставитися до власного життя та здоров’я!
Пам’ятайте, що купатися дозволяється тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Під час купання розраховуйте сили та не запливайте далеко від берега. Постійно слідкуйте за розвагами дітей та не залишайте їх без нагляду. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді та ні в якому разі не заходьте у воду в нетверезому стані!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*