Чи забезпечать Хмельниччину вакциною?

Віце-премєр-міністр – Міністр культури Вячеслав Кириленко провів селекторну нараду з питань забезпечення закладів охорони здоровя імунобіологічними препаратами (вакцинами).
У нараді взяли участь Міністр охорони здоров
я Олександр Квіташвілі, представники Міністерства охорони здоровя, Секретаріату Кабінету Міністрів, структурних підрозділів з питань охорони здоровя обласних та міських державних адміністрацій. Хмельниччину на селекторній нараді представляв голова облдержадміністрації Михайло Загородний, представники Департаменту охорони здоров’я.
У ході наради представники обласних та міських держадміністрацій доповіли про рівень забезпеченості імунобіологічними препаратами медичних закладів у межах свого контролю. Учасниками засідання було відзначено необхідність у збільшенні поставок вакцин у регіони, особливо на територію антитерористичної операції та в області проживання тимчасово переміщених осіб, важливість прискорення процедури ввезення деяких незареєстрованих препаратів та регулювання графіку поставок вакцин.
У свою чергу, представники Міністерства охорони здоровя наголосили на можливості реалізації напрацювань щодо забезпечення регіонів України імунологічними препаратами за підтримки компаній-донорів та міжнародних організацій, а також закупівлі деяких видів препаратів для екстреного використання за спрощеною процедурою.
Віце-прем
єр-міністр – Міністр культури Вячеслав Кириленко підкреслив, що пропозиції щодо врегулювання питання нестачі імунобіологічних препаратів вноситимуться на розгляд Уряду найближчим часом.
У результаті наради було вирішено максимально сприяти своєчасному проведенню державних закупівель та здійснювати безперебійне постачання закладам охорони здоров
я медичних імунобіологічних препаратів відповідно до потреб регіонів, а також реалізовувати процедуру прискореної реєстрації медичних імунобіологічних препаратів без втрат для необхідного контролю якості цих препаратів. На обласні та Київську міську державні адміністрації було покладено завдання сформувати заявки на постачання імунобіологічних препаратів відповідно до потреб регіонів, проводити регулярні заходи щодо належного інформування населення задля підвищення довіри до імунопрофілактики, на високому рівні забезпечити подальше проведення профілактичних, протиепідемічних заходів задля попередження інфекційних захворювань шляхом вакцинопрофілактики.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*