Чим платять бійцям "Правого Сектора"?

Боєць ДУК “Правого Сектора” Сергій Скальд розповів про ставлення до війни, а також зізнався про свої винагороди.

Нам, бійцям Добровольчого Українського Корпусу, часто задають питання з приводу статусу «учасника АТО»: чи варто, навіщо, хіба хтось оцінить?..
Насправді, ці питання абсурдні. Статус, привілеї, нагороди – хіба ці речі можуть стати мірою наших ідей? Хіба може якийсь там статус оцінити дії людини, яка добровільно йде на смерть за свої ідеали? А може ви рахуєте , що наша боротьба оцінюється папірчиком на субсидії?
Подивіться на вгодовані, червоні пики даішників, які отримали цей «статус» за те, що були позбавлені можливості місяць брати хабарі у себе в області. Подивіться у свинячі оченятка воєнкомів, які «героїчно» тридцять діб жерли тушонку за 100км від бойових дій! Ось це і є справжні «УЧАСНИКИ АТО»! Жалюгідні споживачі, боягузи та пристосуванці. І нетреба порівнювати нас з ними. Ми не учасники АТО – ми УКРАІНЦІ, ми люди, які пішли добровольцями на війну!
Війну за свою землю, за свій народ! Ми не воюємо за кістку з «панського столу» цієї влади, ми готові вмерти за НОВУ УКРАЇНУ! За Україну, де кожен українець (без всякого статусу) буде мати право на гідне життя! Життя, а не існування. За Україну, в якій народ не буде стогнати та обирати царька за принципом «з двох зол».
Ми боремося за сильну та вільну Україну! І жоден статус не зможе замінити нам нашу віру! Віру в себе, віру в наших побратимів та нашу перемогу! Найцінніший привілей для нас – це смерть у бою за свою країну. А нагорода – це усвідомлення того, що доки штабні київські генерали отримують в Києві «статуси», наш командир постійно серед нас!

3 Comments on Чим платять бійцям "Правого Сектора"?

  1. Ось вони, надія України, вірні сини нашої Матінки! Хай вам Бог допомогає в ваших праведних ділах. Людоньки, Українці! Не забувайте своїх Героїв, допомогайте хто чим може, це наш обов”язок, бо ми – УКРАЇНЦІ !

  2. З болем у грудях шкодую, шкодую, що не можу бути поряд з ВАМИ зі зброєю в руках. Велика шана і низький ВАМ уклін ГЕРОЇ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*