Число жертв осінньо-зимової кампанії в Україні – найсекретніша інформація у Росії

«Вантажі-200» гальмують наступ сепаратистів на Донбасі.

Під час наступу на Дебальцеве донецькі морги були переповнені трупами «добровольців» з Росії.

«Публікація доповіді про російських військових в Донбасі, при всій моїй повазі до Бориса Нємцова і тому, що робить в його пам’ять Ілля Яшин, не несе загрози путінському режиму і ніяк не змінить ситуації в Росії, – пише російський політолог Андрій Піонтковський в рубриці «Думки» на сайті «Новий Час». – Тому що ті, хто хоче знати, що насправді відбувається в Донбасі, давно зрозуміли, що там присутні російські війська. На тих же, хто не хоче цього знати або ж тих, хто свідомо закриває очі на факти, навіть найбільш аргументовані доповіді анінайменшого впливу не зроблять. Варто зауважити, що з інформаційної точки зору і антивоєнний рух в Росії, і українські ЗМІ діють досить грамотно, просто російське суспільство вже розділилося в своїх поглядах на війну, і переконати людей змінити свою точку зору не так-то просто. Єдина річ, яка може радикально змінити ситуацію в Росії, зробити антивоєнний рух масовим і створити Путіну серйозні проблеми – це повноцінний наступ армії РФ в Східній Україні, який потягне за собою велику кількість жертв серед російських військовослужбовців.

Однією з причин того, що такий наступ поки не відбувся, є те, що Путін розуміє: російське суспільство, незважаючи на весь патріотичний і націоналістичний ентузіазм, не готове до масштабів втрат, яких потребує повноцінна військова кампанія. Саме тому Путін зупинився в серпні після Іловайська і в лютому після Дебальцеве, не ставши підвищувати градус конфлікту. Адже одна справа – сидіти з попкорном перед телевізором і дивитися, як «б’ють кріп», і зовсім інша – коли в російські міста будуть приїжджати сотні вантажів-200.

 До речі, якраз тому наша пропаганда і дипломатія так гнівно реагує на можливість проти надання Сполученими Штатами протитанкових ракет України: адже це різко збільшить втрати в разі повноцінної російської агресії. З тієї ж причини число жертв осінньо-зимової кампанії – сама секретна інформація в нинішній Росії. Тих, хто намагається оприлюднити ці дані, садять за зраду Батьківщині. Це свідчить про те, що втрати серед російських військових у Донбасі – дуже чутлива тема для влади, і, зважуючи «за» і «проти» повноцінного вторгнення в Україну, Путін зрозумів, що ризики занадто високі ».

Джерело: “Новий регіон 2”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*