Чому дотаційні області такі бідні?

У кожній області України – свої проблеми. Зазвичай, вони зводяться до того, що в бюджеті не вистачає грошей. Цікаво, а чи задумувався хтось про причини нестачі “зелених” у казні? Наведемо читачам приклад Тернопільщини.

Наша редакція неодноразово писала про негідників, які тільки й вміють відмивати державні кошти. До кагорти розтратників приєднався й голова постійної комісії з питань бюджету облради Олександр Стадник, який попри всі свої нечисті справи, досі гріє п’яту точку у кріслі “вищих чинів” Тернопільської обласної ради.

За нашими джерелами, через таких одіозних персон як Стадник, з Тернопільській області “накивали п’ятами” близько 47 мільйонів гривень!!! Так, у 2011 році у загальний бюджет з бюджету Тернопільщини у державний бюджет повернули 12,8 мільйонів гривень, у 2012 – 24,6 мільйонів, а в 2013 – 9,5 мільйонів.

“Нахімічив” у бюджеті Олександр Стадник разом зі своїм вірним другом – Петром Макаром. Ось так “ющенківський викидень” “покращує” добробут у рідній області.

І такі чиновники знайдуться у кожній області, у кожному місті. Чи є на них люстрація, чи ми й надалі терпітимемо те, як нас обкрадають?

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*