Чому політики ігнорують публічну дискусію?

Фінішував наймасштабніший екофестиваль у Хмельницькому. Два дні розважальної програми, 50 різноманітних заходів, декілька тисяч відвідувачів та гостей з різних міст, гучний концерт – сьогодні це вже гарний спогад та історія для нашого міста.Місяці праці та зусиль пішло на те, щоби влаштувати свято для молоді Хмельницького.

Єдиним представником міської влади, хто прийшов на зустріч з молоддю, був депутат Хмельницької міської ради Сергій Мандзій. За його підтримки GREEN FEST 2015, власне, й відбувся. Решта ж представників хмельницкої влади проігнорували запрошення організаторів, тому й довелося скасувати анонсовану подіумну дискусію “Яким ми бачимо Хмельницький у 2020 році”, у якій очікували почути виконуючого обов’язки міського голови Костянтина Чернилевського, головного архітектора міста Віктора Дунаєвського і Сергія Мандзія як голову депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку.

Метою заходу були не лише танці, музика та забавки, а залучення молодої та активної спільности міста до створення першого Молодіжного парку на території міського пляжу.

Хай там що, а екофест був неймовірно барвистим та музикальним.

Виступ київських гостей – мандрівних співців-письменників Братів Капранових подарував молоді масу приємних вражень, адже брати-близнюки як завжди вдало жартували та співали свій відомий “кобза-реп”.

Велопробіг “Green ride”, один із запланованих заходів фестивалю, зібрав рекордну кількість учасників. Велосипедисти фінішували на міському пляжі. Дехто з них взяв участь у ще одному яскравому дійстві.

Разом із “ґрін-райдівцями” катався і новостворений міліцейський велопатруль. Варто зазначити, що правоохоронці на велосипедах – це вдоста стильно, а чи ефективно – покаже час.

Майже як свято кольору в Індії, свято барв відбулось і у Хмельницькому. Минулого року Степан Кушнір, організатор “Ґрін фесту”, влаштував флешмоб до Дня прапора: молоді були роздані синьо-жовті натуральні фарби. Під час обсипання ними, утворилася синьо-жовта хмара барв у небі. Цього ж року флешмоб із фарбами “Холі” був кольоровим. Сотні юних хмельничан кидалися один в одного різнобарвним порошком під запальні звуки музики.

Так було відкрито велику сцену фестивалю, де ввечері виступили рок-виконавці з Хмельницького та інших міст України і завершили концертом дводенне дійство на міському пляжі.

Джерело: Хмельницький портал

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*