День відкритих дверей для безробітних відбувся на ХКП "Електротранс"

Фахівці міського центру зайнятості провели День відкритих дверей на базі Хмельницького комунального підприємства «Електротранс». У заході взяли участь 10 осіб, які шукають роботу.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями МЦЗ Ірина Кульчицька ознайомила учасників із послугами, які надає служба зайнятості роботодавцям: повна інформація про шукачів роботи, доступ до найбільшої бази даних резюме, можливість підбору персоналу за результатами профдіагностики, організація професійного навчання претендентів, оперативний підбір персоналу шляхом проведення ярмарок та міні-ярмарок вакансій тощо.
В рамках Дня відкритих дверей, відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця, який запропонував вакансії водіїв, кондукторів, слюсарів з ремонту рухомого складу. Представник роботодавця розповіла про вимоги до претендентів, розмір заробітної плати, розпорядок робочого дня та провела індивідуальні співбесіди із безробітними, ознайомилася з їх резюме.

За результатами проведеного міні-ярмарку вакансій 2 безробітних були працевлаштовані слюсарями з ремонту рухомого складу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*