Депутат – інтернет-дописувачам : "Дайте новим поліцейським шанс!"

Депутат Верховної Ради Юрій Чижмарь написав на своїй сторінці у Фейсбук:

Інтернет-дописувачі,
Ви задовбали своїми напівправдивими історіями щодо тривалого складання новими поліцаями протоколу скоєння ДТП, їх нерішучість щодо п’яного чоловіка, який побив власну дружину, ДТП за участю авто поліції, втрату поліцейським табельної зброї, пікантних фото з соціальних сторінок дівчини-поліцая. Хто з вас на новій роботі не тупив?

Зате вони не вміють професійно підробляти протоколи ДТП, коли потерпілий стає винуватим; вони не користуються послугами дівчат легкої поведінки, яких повинні притягати до відповідальності; вони не крадуть речі потерпілих при огляді місця події і т.д. Чи ми не цього прагли? А досвіду наберуться. Більшість із них відмовилися від комфортних мерседесів, власного бізнесу, безтурботного життя задля того, щоб спробувати змінити країну. Завтра може виявитися, що хтось із них “ганяв контрабас”, шахраював, приховував податки, торгував краденим чи щось подібне. Ну і що, а хто святий. Дайте їм шанс.

Вони не проходили спецпідготовку в професійних навчальних школах. Здаються кумедними, коли пробують копіювати бравадну поведінку кіношних голлівудських копів. Але з приємністью сьогодні спостерігав, як вуличний продавець кави дружньо пригощав їх сигареткою до кави. Це віра… Віра простої людини, продавця кави, у зміни!

Звертаюся до нових патрульних поліцаїв. У спорі парламентських оптимістів і скептиків щодо правильності реформи на вас велика відповідальність. Не підведіть. Якщо експеримент вдасться, ми, оптимісти, отримаємо серйозний козир і доведемо скептикам щодо необхідності за вашим прикладом звільнити усіх митників, прокурорів, суддів і набрати на їх місце нових людей.

Але як щирий українець маю трохи і покритикувати. Мені не подобається синя автомобільна “мигалка”. Уночі вона сліпить гірше дального світла.

А ще маю питання до міністра внутрішніх справ. Надіюся, міністр розуміє, що працівники нової служби не будуть заробляти на вулиці на бензин для службового авто. Чи готове міністерство перестати красти, щоб через тиждень-два після такого інтенсивного експериментального патрулювання міста Києва авто поліцейських не зупинилися через відсутність пального?)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*