Директор Християнської місії «Нова Надія» передав Теофіпольській ЦРЛ новітній реанімобіль

Сьогодні голова райдержадміністрації Юрій Маєвський побував у Теофіпольській ЦРЛ, де відбулася урочиста зустріч з директором благодійної Християнської місії «Нова Надія» Іллею Сівчуком, який прибув на Теофіпольщину з Америки, із міста Філадельфія з цінним дарунком для медичного закладу – новітнім реанімобілем. Разом з ним були присутні отець Ростислав та отець Йосип, а також студенти біблійного коледжу з Флориди.
Звертаючись до присутніх, Ілля Григорович зазначив, що саме генитичний зв’язок з Україною, зокрема, чудовим Теофіпольським краєм спонукали його безкорисливо допомагати людям. «Судити про людину по слідах її, по тому, що вона залишить після себе – саме такий принцип сповідують члени нашої громадської благодійної організації» -наголосив він. Також, закликав усіх молитися та благословити тих, хто вклав свої кошти в цю благодійну справу.
Зі словами щирої подяки до гостя звернувся голова райдержадміністрації Юрій Маєвський, голова районної ради Віктор Лебединський, головний лікар Теофіпольської ЦРЛ Сергій Шкраба. Іллі Сівчуку було вручено запашний український коровай, районні грамоти і подяки та цінні подарунки.
До слова також було запрошено отців церкви християн віри євангельської Йосипа та Ростислава, які благословили подарований реанімобіль на добрі справи.
Благочинний УПЦ Київського патріархату отець Василь Крисак провів обряд освячення реанімобіля.
Впродовж зустрічі для присутніх звучали музичні номери у виконанні учасників художньої самодіяльності районного будику культури та гостів із Тернопільщини – гурту «Благовісник».
На завершення зустрічі гість із Америки, Ілля Сівчук, урочисто вручив технічний паспорт та ключі від реанімобіля головному лікарю Теофіпольської ЦРЛ Сергію Шкрабі. В свою чергу Сергій Іванович ще раз подякував Іллі Григоровичу за добру справу, за прекрасний дарунок, що так необхідний медичному закладу. «Добра вам, благополуччя, міцного здоров’я, удачі у всіх ваших справах, хай не мліє джерело вашої доброти, а зроблене вами добро, хай повертається до вас сторицею» – наголосив Сергій Шкраба.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*