ДНР накрила ще одна системна проблема

У ДНР починають розуміти, що Росія занапастить їх промисловість
ДНР накрила ще одна системна проблема

Призначений О. Захарченко «голова» Харцизька визнав, що обидва містоутворюючі підприємства наприкінці червня змушені були зупинитися оскільки залежні від поставок з України, а якщо їх замінити російськими, то продукція буде не конкурентноспосоною навіть на ринках Митного союзу.
«Мінінформ ДНР» на різних веб-ресурсах розмітив відеоінтерв’ю з «безіменним главою» міста, при цьому, не уточнивши ім’я та прізвище інтерв’юера, і «обрізавши» відповіді на питання так, щоб потрапили тільки «потрібні» слова. Незважаючи на це, чиновник повідомив, що місцевий трубний завод, що належить компанії «Метінвест» Р. Ахметова, змушений був припинити роботу, оскільки закінчилася сировина, яка надсилається Маріупольським меткомбінатом.
З приводу канатного заводу, «мер» підкреслив, що з вересня 2014-го підприємство сплачувало «податки в ДНР», а бере сировину не тільки на Макіївському металургійному, але і в Україні. Без «хімії» Авдіївського коксохіму підприємство не може обійтися. Точніше, можна закуповувати в Митному союзі, але там дорожче, що підвищить вартість продукції, і її не куплять ті ж росіяни. «Чиновник» як би вважає, що «треба брати» Маріуполь і Авдіївку… Коментуючи його слова, навіть поборники ідеї «новоросії» відзначають, що за кожним «брати» стоять сотні загиблих, і критикують політику Захарченко, який не так давно погрожував все завоювати.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*