До Зеленого велопараду долучилися дві сотні велосипедистів та міліцейські велопатрулі

У Хмельницькому відбувся черговий велопарад – цього разу задля пропагування екологічної альтернативи міському авто.

Сьогодні, 28 червня, у нашому місті близько двох сотень любителів двоколісних взяли участь у велозаїзді із зеленими елементами дрес-коду. Цього разу до участі у флешмобі долучилися хмельницькі міліцейські велопатрулі, які від нещодавна охороняють порядок у парку Чекмана.

«Учасники нашого велопараду використали елементи зеленого кольору у своєму одязі чи в оздобленні велосипеда. До прикладу, особисто я прикрасив зеленим кольором раму свого двоколісного. Зелений – колір життя, а також колір екологічного транспорту, – говорить організатор велопараду Олександр Калінер. – Насамперед ми пропагуємо здоровий і активний спосіб життя та екологічну альтернативу міському авто. Також ми вчергове наголошуємо на необхідності створення цивілізованих умов для велосипедистів у нашому місті. Ми виступаємо за безпеку на дорогах, розбудову мережі велодоріжок та велопарковок».

Стартували велодрайвери у парку імені Михайла Чекмана. Цього разу маршрут активістів пролягав через вулицю Кам’янецьку, Гагаріна, Грушевського, Зарічанську. Фінішували учасники флешмобу на території Молодіжного парку в розпал фестивалю «Green Fest», приуроченому до Дня молоді.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*