Добровольці з Хмельниччини вирушили на будівництво фортифікаційних споруд

Оборона рубежів нашої держави – справа воістину всенародна, тож між регіонами України розподілені завдання із забезпечення будівництва захисних споруд на Сході.
Не залишилась осторонь і наша область, зокрема, Віньковецький район. Так, на виконання доручення голови Хмельницької обласної державної адміністрації М.Загородного щодо забезпечення виконання робіт з будівництва захисних споруд з 20 липня 2015 року в с. Торецьке Добропільського району Донецької області на 10 днів були відряджені п’ятнадцять наших земляків. Переважним чином, це працівники бюджетних установ району. Вони виконуватимуть свою місію в рамках уже другої так званої ротації. Як наголосив голова райдержадміністрації В.Лелюк, наразі східні області потребують не лише бійців, але є потреба в робочій силі.

“Тож наші краяни протягом певного періоду на Донбасі виконуватимуть роботу з облаштування фортифікаційних споруд”, – зазначив Віталій Борисович та побажав учасникам поїздки щасливої дороги, успішної роботи та благополучного повернення додому.

За сприяння районної влади, керівників управлінь та відділів,  підприємців, перевізників району мобілізованих громадян, які направляються на виконання робіт з будівництва інженерних та фортифікаційних споруд у Донецьку область забезпечено транспортом, продуктами харчування, водою та іншими необхідними речами. Керівники району висловлюють вдячність усім, хто відгукнувся виконати цю важливу місію, що сприятиме забезпеченню надійного захисту рубежів нашої країни та закликають усіх небайдужих долучитися до збору коштів на потреби будівництва захисних укріплень на сході України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*