Донька Надала відпочиває в одному з найдорожчих готелів світу

Чадо тернопільського міського голови Сергія Надала – донька Анастасія, відпочиває в одному з найдорожчих готелів світу, де ціни починаються від 10 тисяч доларів за одну ніч.

Вона вже встигла виставити світлини з відпочинку у свій Інстраграм. Друзі Насті одразу впізнали готель Marina Bay Sands у Сінгапурі з величезним басейном на даху.

Marina Bay Sands – один з найдорожчих готелів світу. Номер у цьому рукотворному чуді коливається від 10 до 12 тисяч доларів за добу проживання у двомісному номері. Він приваблює туристів своїм басейном на даху, з країв якого можна бачити все, що відбувається знизу.

20150307084452

Анастасія Надал уже в перший день зробила фото з відвідин всесвітньовідомого басейну. З собою вона прихопила коктейль. Друзі одразу впізнали Marina Bay Sands і написали в коментарях.

Крім всього, паняночка Анастасія не забуває інформувати всіх своїх чисельних друзів про географію свого пересування. Зокрема, у день вильоту, тобто після вчора, зробила селфі у столичному аеропорту.

До речі, профіль Анастасії Надал в Інстраграмі закритий від пересічного користувача цією соцмережею. Світлинами та скрінами екрану з «Тернополянами» поділився один із друзів доньки мера. За словами друга, Анастасія занадто хвалиться своїми подорожами.

Адже всього лиш два місяці тому, Анастасія Надал здійснила подорож на теплі пляжі Карибського басейну. Вона обрала розкішний приватний острів Great Stirrup Cay відомої компанії на Багамах. А жила в недешевому готелі Аtlantis Рaradise Іsland, ціни номерів якого коливається в межах від тисячі доларів за добове проживання.

Фотографіями з цієї мандрівки поділилася подруга Анастасії випускниця однієї з львівських шкіл та донька підприємця Соломія Літвінська. Вона виставила досить багато спільних світлин з мерською донькою. Вона всюди зазначала місце перебування – будь то пересування океаном на лайнері чи відпочинок на пляжі.

Три подруги відвідали і місто Маямі у Сполучених Штатах Америки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*