Дрьомов обізвав Стрєлкова саботажником, а Плотницького та Захарченко — злодіями

Лідер стахановських «кізяків» -террорістов Павло Дремов в різкій формі висловився з приводу заяви терориста Стрєлкова, який висловився проти носіння «георгіївської стрічки» на нозі.

Про це в неділю повідомляє Інформатор.

Дремов ж не вважає Стрєлкова своїм начальником, а виконував наказ, головнокомандувача.

Дремов вважає, що накази необхідно виконувати. «Командувач визначив знаки відмінності, ми зобов’язані це виконувати», заявив Дремов. За статутом повинно бути єдиноначальність.А заяви Гиркин він вважає саботажем.

Дремов звинуватив Стрєлкова в тому, що він пішов зі Слов’янська за гроші: «Якщо в армії буде хаос і безлад, то буде так як було рік тому з паном Гиркин. Можна просто продати Слов’янськ за певну суму, а потім відкрити свій, так би мовити фонд ».

За словами Дрьомова, ніякої допомоги його підрозділ від Стрєлкова не отримувало.

До того ж, за твердженням Дрьомова, не його полк першим одягнув «георгіївську стрічку» на ногу. «Так я йому нагадаю: донецька п’ята бригада одягла на два тижні раніше за нас. І він це прекрасно знає. Чомусь туди він свій «п’ятак» не сунув », — заявляє Дремов.

І звинувачує глав «ДНР» і «ЛНР» в крадіжці. І в тому, що сам Стрєлков «годується» з цієї злодійської «годівниці»: «А лаяти найлегше тих, хто знаходиться, ну скажімо так, не в фаворі.Які не зовсім дружать зі злодійськими владою. Якими стали: Плотницкий — злодій, злодій — Захарченко. І це я можу сказати де завгодно. Я їх не боюся і боятися не буду. Я не для того піднімався, щоб боятися якихось виродків, які обкрадають народ! »

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*