Дві вафельки і 5 грам вершкового масла: працівники Луганського вузу отримали першу "зарплату" від ЛНР (ФОТО)

Через рік після пафосних мітингів і початку окупації терористами Донбасу люди, з радістю писавші на форумах про бойовиків і їх обіцянках, вже радіють хоча б маленької порції їжі, яку отримують як гуманітарну допомогу, і відзначають “спасибі і за це”.

Про це у своєму блозі пише блогер frankensstein.

“Рік тому, 1 березня почалися заворушення в Донецьку, Луганську та Харкові. Тисячі людей вийшли на вулиці з прапорами Росії і вимагали Путіна ввести ввічливих людей. Тобто, за великим рахунком, вимагали війни. У Харкові тоді все зірвалося, а в Донецьку та Луганську цілком увінчалося успіхом. А ось що через рік після тих мітингів пишуть в групі “Луганська гвардія” жителі Луганська “, – пише блогер і наводить приклад одного з постів.

640x552

“Сьогодні у одного з пед. Колективів нашого улюбленого міста практично свято. Вони отримали гум. допомогу від ЛНР. Хочу відразу зазначити, що ніякого сарказму або критики даний пост не містить. Це просто констатація факту. Як кажуть, спасибі й за це. Отже , по темі:

Сьогодні один з пед. колективів Луганська отримав гум. допомога вперше за весь навчальний рік. У продуктовий набір увійшло: 2 банки тушонки, 1 банка рибних консервів, 250 г макаронів, по 180 г круп різних видів, 5 (п’ять) грам вершкового масла, 140 грам соняшникової олії, томатна паста і, напевно, щоб зовсім сумно не було, дві з половиною вафельки. Цей продуктовий набір виданий на 25 днів, тобто на лютий. На тлі того що вчителі кілька місяців не отримують заробітну плату, звичайно краще, ніж нічого. Як кажуть, головна увага. Оцінку цій події кожен зробить для себе сам. Так, мало не забув, ще одна радісна новина: Поки за неперевіреними чутками пед. колективи все-таки будуть отримувати заробітну плату, АЛЕ всім однакову 1200 гривень, тобто не важливо, професор ти чи прибиральниця, скільки у людини пед. навантаження і додаткових оплат (перевірка зошитів, класне керівництво, завідування кабінетом, доплата за пед. стаж). Я з повагою ставлюся до праці прибиральниць, але ступінь трудових витрат і відповідальність, напевно, різні “, – цитує блогер жителів окупованих територій.

“Ну і як? Чи задоволені? Не дарма виходили? Коштувало воно того? Виграли тільки організатори провокацій. Вони якраз відчувають себе непогано. Об’їдають суші в кафе, сміються над жалюгідними дурників, які послухалися їх і тепер їдять макарони з крупою”, – резюмує він.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*