«Двічі по десять»: обласний осередок Всеукраїнський творчої спілки «Конгрес літераторів України» відзначив подвійне свято

У центральній міській бібліотеці міста відбулося подвійне свято. «Конгрес літераторів України» відсвяткував 10-ту річницю створення та вихід у світ ювілейного тому альманаху «Медобори». Аби привітати «конгресменів» на свято завітав заступник міського голови Григорій Давиденко, представники управління культури та туризму і колеги-літератори.
«Міська влада з повагою ставиться до вашої праці та цінує літературну творчість. Згідно з рішеннями Координаційної Ради щодо закупівлі книжкової продукції місцевих авторів, яка створена при міськвиконкомі, щорічно виділяється 25 тисяч гривень на придбання книг за бюджетні кошти. Для бібліотек міста були придбані альманахи спілки «Медобори», серія книг «Отче наш», книги Володимира Косаковича, Володимира Захар’єва, Надії Пукас, Геннадія Тукачова, Миколи Савчука, Миколи Куземського та інших. Література, яку ви пишете, цікава, патріотична та потрібна для виховання молоді», – наголосив у вітальному слові Григорій Михайлович.
Важко повірити, що у 2006 році діяльність потужної сьогодні творчої організації розпочалася із зібрання 6 активістів на квартирі свого очільника. За 10 років обласний осередок випустив більше трьох з половиною десятків книг. Та сьогодні налічує майже 40 членів.
За багаторічну плідну літературну діяльність, утвердження духовних цінностей українського народу та з нагоди 10-ї річниці заснування Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки “Конгрес літераторів України” грамотами та цінними подарунками від міської ради нагородили: Ніну КАЧЕРОВСЬКУ, Йосипа ОСЕЦЬКОГО, Раїсу ФІЛАТОВУ, Володимира ШЕВЧЕНКА, Володимира ЯРЧУКА. Також почесною грамотою відзначили увесь творчий колектив Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки “Конгрес літераторів України”. Подяки для літераторів краю підготувало і міське управління культури та туризму.
Визначною подією до ювілею став вихід з друку 10-го тому альманаху «Медобори». Його присвятили 24-річниці Незалежності України. Голова осередку Володимир Захар’єв у вітальному слові наголосив, що збірка побачила світ завдяки активній підтримці міської ради. «Приємно, що керівництво нашого міста шанує літераторів краю, цей захід підтвердження тому. Багато зусиль доклала міська рада та виконком для того, щоб ювілейний альманах все ж побачив світ. Тож дякуємо вам і сподіваємося на подальшу співпрацю» – відзначив голова конгресу Володимир Захар’єв.
Присутні на святі літераторів змогли почути авторську поезію, ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Об’єднанні натхненням», подивитися мультимедійну презентацію спілки та послухати виступи відомих у місті музикантів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*