Фахівці міського центру зайнятості знайомили зі світом професій відпочивальників табору «Чайка»

Кожного літа Хмельницький міський центр зайнятості проводить профорієнтаційні виїзні акції в дитячих таборах. Завдяки ефективним заходам профорієнтації у дітлахів формується стійке уявлення про світ професій, критерії і підходи успішного обрання професійного шляху.
Днями, фахівці міського центру зайнятості спільно з представниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели інформаційно-просвітницьку виїзну акцію “Професій безліч-обери свою” для учнівської молоді (діти з малозабезпечених сімей та діти учасників АТО) дитячого оздоровчого табору “Чайка”, що у селі Головчинці. Участь у ній взяли 115 дітей.
Акція проводилася з метою розширення поінформованості школярів про світ професій, надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні через пізнавально-розважальні форми профорієнтаційної роботи, сприяння розвитку у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основи професійного самовизначення, популяризації та підвищення престижу робітничих професій серед молоді та з метою формування в школярів свідомого ставлення до вибору професії.
Спеціалісти центру зайнятості приїхали до дітей з цікавими розповідями про професії, веселими конкурсами. Завдяки спілкуванню зі спеціалістом центру зайнятості хлопці та дівчата розширили свій світогляд про світ професій та їх роль в житті людини. Завдяки рольовим іграм із дітьми спеціаліст проводила вікторини. Діти із задоволенням відповідали на запитання «Наскільки важлива професія в житті людини?», «Хто і що впливає на вибір професії?». Під час спілкування діти в цікавій ігровій формі отримали інформацію про світ професій.
Практичний психолог Хмельницького міського центру для сім’ї, дітей та молоді Наталія Корольова провела для учнів міні-тренінг «Профілактика конфліктності серед молоді». Дуже швидко в ході тренінгу виявилося, що учнів багато що цікавить, просто вони не знають, що з цим робити, як це можна використати в майбутньому.
В МЦПО служби зайнятості діти мали змогу оцінити свої професійні нахили за допомогою профорієнтаційних тестів, за результатами яких кожен отримав практичні та методичні рекомендації спеціалістів центру зайнятості щодо вибору майбутньої професії та ознайомитися з правилами вибору професій та типовими помилками.
Також фахівці провели профорієнтаційний брейн-ринг «У світі професій» для молодших школярів. Діти активно змагались, демонструючи набуті знання, розповідали про професії, дізнавались про незвичні та рідкісні професії. Переможці отримали грамоти та заохочувальні призи від Хмельницького міського центру зайнятості.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*