Гіркін: "Новоросія вже не потрібна повіям, які кричали "дійдемо до Києва!"" (ВІДЕО)

Один з ватажків терористів ДНР Ігор Гиркин (Стрєлков), який втік до Росії, своєю головною “моральним завданням” вважає захист Новоросії, тому що “вона необхідна для відновлення суверенітету Росії”. Про це він заявив в інтерв’ю виданню ДзвінРосії.

“Ось цю ідею я і відстоюю, незважаючи на те, що Новоросія вже не потрібна тим повіям, які позавчора кричали” дійдемо до Києва! “, Вчора -” відновимо Новоросію до меж території Луганської та Донецької областей! “, А сьогодні -” будемо існувати в рамках України “, – заявив Гиркин.

При цьому він зазначив, що дії і заяви ватажків так званих ДНР і ЛНР продиктовані не їх власною волею, а тими вказівками, які вони отримують з Москви.

“Всі розмови про те, що Захарченко та Плотницкий абсолютно незалежні фігури – це казки для дітей молодшого шкільного віку”, – підкреслив Гиркин.

За його словами, “їх таких спеціально і підібрали, які за владу і матеріальні блага згодні собою таким чином торгувати”.

Крім цього, Стрєлков заявив, що не буде займатися політикою, тому що не хоче примикати ні до російської опозиції, ні до антимайдану.

“Якщо я зараз займуся політикою, мені просто доведеться опинитися в опозиції, але я розумію, що в нинішніх умовах опозиція неможлива. З іншого боку, якщо я зараз займуся чисто пропрезидентської політикою, то мені доведеться вбудуватися в якій-небудь сміхотворний Антимайдан, мені доведеться як чесній людині підписатися під усім цим неподобством, яке твориться навколо “, – сказав Стрєлков.

При цьому він додав, що не боїться “замазатися”, займаючись політикою. “Я все-таки офіцер ФСБ, і якби я був чистий аки голуб, то в цій службі мені нічого було б робити. Я адже з 1999 по 2005 із Чечні не вилазив “, – пояснив” екс-міністр оборони ДНР “.

Раніше  Гиркин прогнозував Гаазький трибунал  для себе і Путіна. Він вважає, що плани Кремля на Донбасі провалилися.Також екс-ватажок “ополченців” закликав російських найманців наслідувати його приклад – залишити Україну.

Главу ДНР Захарченко  Стрєлков назвав “трепло і негідником”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*