Гіркін розповів про жахи, які витворяють бойовики «ДНР» і «ЛНР» (ВІДЕО)

Російський терорист Ігор Гіркін, який раніше обіймав посаду так званого “міністра оборони ДНР”, а також був “комендантом Донецька” заявив, що втажки “ДНР” і “ЛНР” Олександр Захарченко та Ігор Плотницький були поставлені на свої пости за вказівкою Кремля, і займаються беззаконням.
Зокрема бойовики заявив, що втажки “ДНР” і “ЛНР” садять в підвал як людей проукраїнськи налаштованих так і проросійськи налаштованих.
“Будь-яка влада підбирає людей під себе. Були люди, які йшли впоперек лінії партії. У “ЛНР” з ними розправилися дуже жорстко. У “ДНР” менш жорстко, але теж всіх пересаджали. Неугодних посадили”, – заявив він.
Крім того Гіркін заявив, що ватажки бойовиків відбирають автомобілі у місцевих жителів.

“Там дійсно багато і бійці і командири порушували закон навіть більше, ніж це допустимо у воєнний час. Припустимо, арешт зараз використовується не як покарання, а як боротьба за владу. Одні люди ті, які можуть віджимати машини, обкладати даниною. А інших, які не бажані за перевищення повноважень знімаються в підвал. Голів міст звинуватили в самоправстві, які місяцями сиділи у підвалі”, – сказав він.
Ігор Гіркін стверджує, що Захарченко і Плотницький стали ватажками “ДНР” і “ЛНР” за вказівкою Кремля.
“Це наслідок нашої московської політики. Поставивши на чолі обох республік, м’яко кажучи, морально брудних”, – заявив він.
Також терорист сказав, що терористи Захарченко та Теслярської ведуть погану політику на окупованих територіях Донбасу.
“Захарченко, знаєте, починає вранці за здравіє, а ввечері закінчує за упокій і навпаки. Вранці він збирається йти до Києва, вдень заявляє про те, що республіки до кордону області будуть, а ввечері він вже не проти увійти до складу України. На наступний день все в такому ж порядку”, – сказав бойовик.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики “ДНР” зігнали людей на мітинг “Не забудемо, не пробачимо Слов’янськ”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*