Гіркін вважає, що “Новоросію” вже злили

Колишній так званий “головнокомандувач ДНР” Ігор Гіркін на прізвисько “Стрілок” періодично коментує ситуацію в Україні з проекцією подій на Москву, про це повідомляє видання “Glavred“.

На думку Гіркіна, загалом для президента РФ Володимира Путіна ситуація на Донбасі вже має вигляд абсолютного програшу.

Він підкреслив, що якби Росія пішла “на прямий конфлікт” з Україною рік тому, то отримала б масу мінусів в економіці та політиці, але відхопила б територію від Харкова до Одеси. Це він вважає плюсом. На даний час плюсів не залишилося. Гіркін визнає, що сьогодні план загарбання українських земель не реалістичний, а кількість мінусів від воєнної кампанії збільшуватиметься. І колишніх плюсів РФ не отримає.

До того ж він визнає, що нині чисельність ЗСУ перевищує потенціал “республік” з російським контингентом, тому не вірить в перемогу бойовиків.
Також в інтерв’ю виданню “Дзвін Росії” на питання як він ставиться до влади “ЛНР” та “ДНР” Ігор Гіркін відповів:

“Багато що, що вони роблять, це не їхня власна воля, а те, що їм спустили згори, зі Старої площі. Всі розмови про те, що Захарченко і Плотницький абсолютно незалежні фігури – це казки для дітей молодшого шкільного віку. Тому багато що з того, що вони роблять, – не їхня ініціатива, не вони за це мають відповідати. Їх таких спеціально й підібрали, які за владу та матеріальні блага згодні собою таким чином торгувати. Відповідно, ставлення моє до них як до людей – негативне. Останньою порядною людиною там був Мозговий, але його вбили, і він не був політиком, він був командиром. Більше я там не бачу людей, що відповідали б моїм уявленням про порядність…”

Ігор Гіркін висловив думку, що в Росії також можливий соціальний вибух і переворот, а стосовно революції в Україні він дав досить несподівану оцінку, заявивши, що народ просто хотів жити гідно:

“…Що відбулося в Києві під час так званої “революції гідності”? Це було гармонійне поєднання двірцевого перевороту  і штучно випущеної назовні соціальної напруги. Дійсно, Януковича терпіти не могли всі. І я вважаю, він це цілком заслужив. Він був непопулярним всюди! Мене, до речі, вразило, з якою гордістю в нашому фільмі про Крим показали, як по особистому наказу Путіна врятували цю істоту. Жалюгідна, обкаляна істота, що докралася до громадянської війни й розпаду своєї країни… 

В Україні народ справді втомився від 20-літньої сваволі – олігархічної та бандитської. Він хотів соціальної справедливості. Європейські ідеї, насправді, це ідея соціальної справедливості, тільки дещо замаскована. В Європі люди побачили соціальний рай, де закон діє хоча б іноді.  Де діють соціальні гарантії, де люди можуть жити гідно.  Все це їм запропонували як сурогат соціальної справедливості і сказали: у ваших бідах винен Янукович та олігархи. Звісно, це спонсорували інші олігархи. Вони й прийшли до влади в результаті цієї “революції гідності” – народ поміняв шило на мило. Але факт соціального незадоволення нікуди не подівся…”  

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*