Гіві пояснив, чому знущався над українськими «кіборгами» (ВІДЕО)

Командир батальйону «Спартра» терористів «ДНР» Михайло Толстих (Гіві) заявив, що знущався над полоненими українськими військовими з Донецького аеропорту через свою ненависть до них. Бойовик стверджує, що бійці ЗСУ обстрілювали Донецьк, однак не пояснив, чому терористи встановлюють власні огневі позиції у житлових районах.

«Ненависть. Я їх ненавиджу (кіборгів, – ред.). Візьміть Донецьк, Київський район — у чому ці люди винні? Що вибрали свободу? Чому на нас йде стадо зомбованих баранів? Якщо командир ще більш-менш, то ті п’яні осли, які нажралися і починають вести стрілянину незрозуміло куди, стріляють по містам з чого завгодно — це як? Ми намагатимемося по максимуму врятувати наші населені пункти і взяти їх під свій контроль. Ніхто ніколи не міг поставити Донбас на коліна і не зможе. Тут дуже сильні люди», – заявив терорист.

Гіві також додав, що «кіборги» – це звичайні солдати, однак додав, що йому подобаються їхні шеврони, де написано «Захисник Донецького аеропорту».

Нагадаємо, нещодавно у Донецьку пройшло кілька стихійних мітингів, на яких мешканці міста, зокрема селища шахти «Октябрьська», вимагали від лідера «ДНР» припинити вести вогонь по українській армії з житлових районів.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*