Глава "ДНР" звинуватив Гіркіна у здачі Донбасу

Новини “Новоросії” сьогодні говорять про те, що у своєму непохитному стилі звинувачувати всіх навколо, глава “ДНР” Олександр Захарченко не зупинився на Обамі і Порошенко. Наступною метою звинувачень став Ігор Гиркин, передає Joinfo.ua з посиланням на офіційну сторінку Захарченка в соцмережах.

Своє епічне звинувачення Захарченко назвав пафосно: “Діяльність І.Стрелкова в Слов’янську”.

Воно складається з 12 обвинувальних пунктів, серед яких незаконне призначення Гиркин самого себе на керівні посади, “здача” позицій українським силовикам і відступ, злодійство і дискредитація “ополчення”.

Діяльність І.Стрелкова в Слов’янську:
1.Самопризначив себе Головнокомандувачем ДНР, не маючи належної військової освіти і будучи громадянином РФ. Наслідки: санкції проти Росії.
2. Не забезпечив стратегічно важливого напрямку на Миколаївку і Карачун необхідною кількістю сил і озброєння. наслідки: прорив сил противника
3.Не зайняв жодної панівної висоти. Здав панівну висоту Карачун. Наслідки: масивні обстріли міста; знищення телевежі, з якої транслювалися російські телеканали. За свідченнями ополченців: ,, висоту Карачун можна було взяти багато разів, але не було наказу ,,
4.Не провів жодної наступальної операції.
5.Один раз був присутній на бойових.
6. Не віддав наказу замінувати основні танконебезпечні напрямки. Не забезпечив ополченців на цих напрямках важким і протитанковим озброєнням, яке знаходилося на складах.
7.Субб’єктивно виносив рішення про розстріли і покарання. Не було створено військового суду і прокуратури для обьективного винесення рішень.
8.Не перешкоджав розкраданню гуманітарної допомоги.
9.Здав без бою третину території ДНР (Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Артемівськ)
10.Залишив списки ополченців в Штабі СБУ, на підставі яких була складена база розшуку ,, метелик ,, та ін.
11.проголосив дезертирами ополченців, які були проти здачі Слов’янська і Краматорська. Ці хлопці досі з доблестю воюють в рядах ДНР.
12. Дискредитував ополчення в очах мирних жителів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*