Глава «ЛНР» Ігор Плотницкий призначив суддів двох міських судів – Алчевського і Брянківського.

«Вважаю, це історична, доленосна для нас подія, – підкреслив Плотницький. – Незадовго до цього депутатами була прийнята низка найважливіших законодавчих документів, що регламентують судову систему. У комплексі це дозволяє стверджувати, що у нас тепер є повноцінна влада, яка здатна захищати основи демократичного ладу в побудові нашої держави».
У цей день вступили на посади 8 представників судової системи ЛНР: голова Алчевського міського суду – Жогіна Любов Олександрівна (обіймала посаду судді до окупації), голова Брянківського міського суду – Чернова Наталія Іванівна (була заступником голови міського суду до окупації), заступник голови Алчевського міського суду – Карасьова Надія Петрівна, заступник голови Брянківського міського суду – Крупинська Оксана Юріївна (обіймала посаду судді до окупації), судді Алчевського міського суду – Овчарова Інна Володимирівна, Картамишева Олена Вікторівна, Фокін Едуард Євгенович, суддя Брянківського міського суду – Тищенко Лариса Олексіївна.
Кожен з них виголосив присягу: «Урочисто присягаю: чесно і сумлінно виконувати свої обов’язки, здійснювати правосуддя, підкоряючись тільки закону, бути неупередженим і справедливим, як велять мені обов’язок Судді та Совість».
Імена суддів, які пішли на службу загарбникам, маю сподівання, не будуть забуті. І кожен з тих, хто зганьбив свою честь, знехтувавши присягою,більше не матиме змоги обіймати жодну відповідальну посаду, коли на окуповані території Донбасу повернеться українська,за змістом, а не картинкою, влада.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*