Гнівний пост волонтерки АТО

У соцмережах волонтерка Оксана Чорна, яка допомагає бійцям, що знаходяться у зоні бойових дій, поскаржилася на сьогоднішню ситуацію в АТО:

Давненько я не була у хлопців і за цей період у них накопичилося багато питань.

Питання перше і для мене найголовніше – від генерального штабу АТО прийшов наказ не пропускати волонтерів на блокпости.

Звичайно ж все пропускають, але у злочинній сепаратистської верхівки з’явилася можливість роздобути компромат на офіцерів, які таки дозволяють доставляти їжу та одяг своїм солдатам.

За що вони і отримують за статтею невиконання наказу, позбавляються премій, нагород і звань. Також у солдатів вилучений весь цивільний транспорт. Вивезти поранених, з’їздити за продуктами тепер стало абсолютно неможливо. Якщо ви думаєте, що разом з цим поліпшилося постачання армії то ви глибоко помиляєтеся. Обстріли і бої хоч і вщухли, але міни як прилітали, так і прилітають, напади сепарів як були, так і тривають.

Цей весь кіпіш, як я розумію, результат розбору польотів в Костянтинівці, де комбрига відсторонили за те що бухі солдати на бесі наїхали на пішоходів. І як вирішення проблеми генштаб нічого кращого не придумав як забрати ВЕСЬ транспорт у солдатів і офіцерів (саме транспорт, а не горілку), заборонити доступ волонтерів та рух вантажів в прикордонні (наші) міста. А чому, а тому що маракуя.

Як я задолбался битися з нашим командуванням. Великим сепаратистським командуванням, що живуть гаслом – “нагородили непричетних, покараємо невинних, створимо хоча б пару нових корупційних схем в день”

Все настільки загрузло в корупції і злочинної сепарской діяльності, що у мене опускаються руки.

Волонтери це не просто ті, хто допомагають солдатам, доставляючи їм одяг і амуніцію, але це ще і ті люди, які отримують колосальну кількість інформації від бійців. І це не якась стратегічно важлива, військова або таємна інформація. Це їх, солдатський, крик душі.

Про те хаосі і тих злочинах, які кояться тут, на війні.

Волонтери, на відміну від солдат не мають субординації, вони не слідують наказам, вони ведені патріотизмом і за справедливість готові порвати будь-кого. І не важливо, це зарвався прапор, тирящій тушонку або досвідчений генерал з генштабу, які отримують зарплату від ФСБ.

Ви, наприклад, в курсі, що щоб провести в наші українські міста продукти харчування, на кожному блокпосту потрібно дати хабар ???

Провести продукти не на окуповані території. А в НАШІ міста. Чому з цим ніхто боротися не хоче ???

Люди повертаються в прифронтові зони. Але ж ніхто навіть і не свербить, щоб відновити тут інфраструктуру, полагодити водопровід, дати газ, налагодити роботу комунальників. А адже ще пару тижнів і стане тепло. І гори сміття перетворяться на гниють клоаки з купами щурів та інфекцій. І ми з вами будемо боротися з чумою, тифом і дизентерію.

Ніхто навіть не намагається налагодити роботу українського телебачення в прифронтових зонах. Тут від Сепар ТВ мозок пухне. І ось що повинна думати бабуся, яка сидячи вдома, постійно дивиться передачі про карателів і хунті.

Ні, ці питання ми вирішувати не будемо. Тут же бабла зрубати не вдасться.

Ми краще заборонимо цим безглуздим волонтерам плутатися під ногами і заважати генералам добудовувати дачі, їздити на полювання на кабанчика на новюсенькой мазді і створювати свою прифронтову імперію зі своїми схемами віджиму грошей вже і так загинається населення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*