Головна освітянка Хмельницького району захотіла “відкат”

Про діяння Валентини Францівни можна говорити безкінечно, втім, вистачає зовсім малої частини від усього загалу інформації, щоб виникло усвідомлення про втрату нею та «такими» як вона будь яких моральних устоїв та цінностей.

Начальник Хмельницького районного відділу освіти, молоді та спорту Данілова Валентина Францівна (рідна сестра В.Коцемира – колишнього голови держадміністрації Хмельницької області та близька родичка родини Кольгоферів) під тиском змушувала звільнятися «добровільно» своїх підлеглих та брала на роботу інших людей, за що отримувала грошову винагороду у чималих розмірах.

З 2004 року найвідданіша прихильниця політики В. Януковича. Напередодні виборів на пост глави держави, проводила збір керівників шкіл та наказувала змусити усіх вчителів голосувати за В. Януковича. Більше того, кожен вчитель мусив навпроти прізвища В. Януковича ставити замість звичайної галочки – подвійну (у вигляді латинської літери «W»). Це робилося для того, щоб простежити, яка частина вчителів голосуватиме проти «влади».

Як приклад, за результатами першого туру, в с. Давидківці Хмельницького району була явна перевага В. Ющенка, до другого туру, під керівництвом В. Данілової, готувались ретельніше – в село з відкріпними талонами мали виїхати всі працівники районного відділу освіти. На вчителів та працівників району с. Давидківці насильно покладався обов’язок, після процедури їхнього волевиявлення, відкрито демонструвати керівникам свій бюлетень із спеціальною позначкою («W») навпроти прізвища В. Януковича, лише після цього вони мали право кинути його в урну.

Данілова Валентина Францівна | ЛЮТЬ “ЗНАЄ”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*