Головній Держсільгоспінспекції країни загрожує небезпека

Ми розуміємо, що люстрація не охопила всіх нечесних чиновників й не розставила всі крапки над “і”. Чимало щурів сидять у “вищих кріслах” і готують нам неприємні сюрпризи. Познайомимо читачів із «цікавим» (надіємося, не лише журналістам і громаді, а й правоохоронцям) чиновником й презентуємо коротенький список «антидосягнень» пана Юрія Заставного.

1. Пан Юрій розпочав свою «грандіозну» кар’єру політика на благо Тернопільщині із посади депутата Теребовлянської районної ради від Партії Регіонів, по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 22,  село Кровинка. Такий рішучий старт з «біло-синьої» платформи, здається, не дав пану Заставному ніякого шансу  стати доброчесним та справедливим політиком. Складається враженння, що регіонали попросту не вміють не красти і жити за межами корупційних схем.

2. Наступним кроком по драбинці вгору стала одержана ним посада керівник фракції Партії Регіонів в районній раді. Здається, навіть зірки на небі були проти того, щоб цей одіозний політик поводився добропорядно, адже чим «глибше» в «Регіони», тим більші спокуси…

3. Мабуть, варто згадати й про тісні стосунки Юрія Заставного із Валентином Хоптяном (звісто, не такі тісні, як у Надії Хоптян із Мостовим, але все ж…). Наш новий антигерой став » куратор» Козівського району. «Повсвятив» його у такі «лицарі» районного маштабу сам пан Хоптян. Таким чином Заставний став єдиним, хто був куратором району, не будучи при цьому керівником структурного підрозділу. Найголовнішим обов’язком Заставного стало «стягування» із місцевих підприємств «данини». Кадуть, що до нашого героя забігали «колядувати» усі бізнесмени Козівського району.

4. Проте не все йшло так гладко. Сумніви та інтриги часто «колошматили» бідного Юрія Заставного. Так, він був кандидатом на посаду голови Козівської РДА. Але в той час, коли уже всі документи були готові, пан Юрій раптово «спригнув» і забрав свою кандидатуру. Про мотиви цього вчинку можна лише здогадуватися, думаємо, не обійшлося без політичних інтрижок за зачиненими дверима.

5. Наступне вагоме «підкорення» кар’єрної драбини — посада заступника керівника обласної сільгоспінспекції. Через рученята нашого антигероя «проходили» усі грошові потоки від аграріїв (за кожну тону зернових та за кожен гектар землі) та «вирушали» прямо на Київ до вищого керівництва Регіонів. А про подальшу долю грошей тернопільських аграріїв можна лише здогадуватися, дивлячись на маштаби регіоналівських «межигірй». 

6. За таку старанну роботу на благо «біло-синім», чоловіка одразу ж після Майдану «забрали» на посаду начальника відділу  Держсільгоспінспекції, що у Києві. Сидячи у своєму зручненькому кріслі, він контролював «збір» готівки з КХП (комбінати хлібо-продуктів). А тим часом на Сході від рук п’ятої колони та російського окупанта уже почали вмирати перші герої… Юрий Заставний ж вмощував позручніше свою п’яту точку в прибуткове посадове кріселко… 

7. Наступний «ривок» вгору — призначення на посаду заступника керівника Держсільгоспінспекції. Проте найгірше те, що «люстраційна рука» досі не добралася до Юрія Заставного, адже зараз він є  претендентом на посаду голови Держсільгоспінспекції!

Виникає цілком логічне запитання: а чому пан Юрій досі в кріслі, а не за ґратами?!  Цей ненависник усього українського (окрім, грошей звісно: гривні йому милі) був відповідальним  за відправку на Антимайдан представників аграрного сектору. Зараз він вдало замаскувався під патріота та продовжує свою стрімку кар’єру на Майданівській крові, під плач матерів, що поховали своїх синів-героїв…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*