Головою Хмельницької ОДА Михайлом Загородним досягнуто домовленості з компанією «Мрія»

Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний зустрівся з керівництвом агрохолдингу «Мрія», що обробляє землю на теренах Хмельниччини.

Не завжаючи на важкий час, новий менеджмент стабілізував ситуацію в компанії, проведина посівна та йде підготовка до збору урожаю. Гарантовано на всіх землях буде виплачено паї, окрім того діє соціальна програма – 100 грн на гектар, — зазначив у свому виступі Генеральний директор агрохолдингу «Мрія».

«Ми продовжуємо нашу співпрацю і хочу, щоб вона була ефективною. «Мрія», в свою чергу, хоче підтримати Хмельницьку область у соціальному напрямку. – сказав Михайло Загородний.

Агрохолдинг «Мрія» планує виділити кошти на утримання соціальної сфери, зокрема, понад 1 мільйон гривень на ремонт доріг.

На зустріч були запрошені голови райдержадміністрацій для того, щоб вони могли визначитися з найважливішими ділянками доріг, яку потрібно відремонтувати.

За результатами спілкування із Генеральним директором компанії Саймоном Чернявським досягнуто домовленості щодо соціального партнерства в 11 районах області.

Саймон Чернявський подякував Михайлу Загородному за зустріч і можливість безпосереднього обговорення конкретних питань із кожним керівником району для конструктивної співпраці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*