Гонтарєвій не до падіння гривні

Падіння курсу гривні, судячи з усього, ніяк не відбивається на добробуті сім’ї головного банкіра країни. Хоча дивного тут немає нічого. На посаду голови НБУ Валерія Гонтарєва прийшла з великого бізнесу – очолювала велику інвестиційну компанію і банк. У Гонтаревої в гаражі відразу кілька авто преміум-класу, а її син з дружиною всю осінь відпочивали в дорогих готелях за кордоном.

У Гонтаревої двоє синів: 25-річний Антон та 14-річний Микита. Проживає головний банкір в елітному котеджному містечку Северинівка під Києвом. Судячи з фото в соцмережах рідні Гонтаревої, в приватному будинку вона нерідко влаштовує вечірки для родичів на літній терасі біля басейну. Причому діловий стиль глава НБУ явно не любить. У парламенті вона з’являлася в білих уггах, на сімейних фото – навіть у фривольної спідниці вище колін.

У декларації за 2013 зазначено, що сім’я банкіра володіє двома автомобілями Porsche і джипом Infiniti FX35 (модель більше не випускається, раніше ціна такого позашляховика була близько 1,4 млн грн за курсом НБУ на 23 лютого 2015). Проте фотокореспонденти «Вістей» нарахували в автопарку глави Нацбанку ще як мінімум три машини класу люкс.

Так, Гонтарева одного разу до Верховної Ради приїхала на седані Lexus LS460. Таке авто зараз коштує в салоні близько 3 млн грн. До речі, на схожому Lexus їздила міністр фінансів Наталія Яресько. Ще Валерія була помічена на джипі Mercedes GL з проблисковими маячками під гратами радіатора. Зазвичай такі мигалки встановлюють на авто супроводу, в яких їздять охоронці. Як нам вдалося дізнатися, числиться ця машина за НБУ. Відзначимо, що такий новий Mercedes зараз можна придбати за 2,8 млн грн.

На червоному Porsche Panamera (новий – 3,5 млн грн) і чорному Porsche Cayenne (новий – 3,4 млн грн), які значаться у податковій декларації, їздить старший син Антон і його дружина Валерія. До слова, у Девіда, онука голови Нацбанку, в його два рочки є свій електрокар, який він водить. Хлопчику на день народження подарували машину – міні-копію «кубика» Mercedes.

Судячи з фотографій із соціальних мереж невістки Гонтаревої, складна фінансова ситуація в Україні ніяк не впливає на звичний уклад життя її родини. Валерія Томашевська (дівоче прізвище) разом з Антоном регулярно виїжджає за кордон на відпочинок.

За останні півроку вони побували у Франції, Домінікані, Туреччини та Індії. Зупинялися виключно в дорогих готелях. Наприклад, ніч в номері шикарного 5-зіркового готелю Park Bosphorus Istanbul, що в Стамбулі, коштує 6,5 тис. Грн, в паризькому Hyatt Paris Madeleine – близько 13 тис. Грн. А ось тур в Домінікану на 7 днів парі обійшовся як мінімум в 67 тис. Грн. На знімках пари відображені романтичні вечері з делікатесами, екскурсії по місцевих визначних пам’ятках і посиденьки з екзотичними коктейлями.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*