Городоцькі пенсіонерки відправили в зону АТО більше півсотні банок паштету

Також на Схід поїхала чергова бригада будівельників з Городоччини на будівництво фортифікаційних споруд.

Вже неодноразово жительки Городока консервують для українських військових м’ясні або рибні тушонки й паштет. Як повідомляє “Наш Городок”, волонтерську діяльність сусіди-пенсіонери розпочали минулого року. Свою першу допомогу для жителів Сходу вони відправили ще восени.

“На місцевому ринку я побачила листівку, в якій волонтери перелічували, якої допомоги потребують жителі Сходу, що постраждали від військових дій, – цитує сайт волонтерку Євгенію Гоцак, – Людям не вистачало елементарних речей. Ми поговорили із сусідами і вирішили зібрати хто що зможе: їжу, одяг та інше”.

Та зупинитися жінки вже не змогли. І наступну допомогу готували безпосередньо для городоцьких захисників. “Першу таку допомогу пенсіонери готували 30 грудня, в той час, коли інші готувались до Нового року. Тоді для солдат господині відправили 122 банки рибних консервів. Друга подібна допомога на Схід поїхала в лютому (140 банок рибних та м’ясних тушонок). Цього ж разу жінки вирішили приготувати м’ясний паштет”, – пише сайт.

168 банок паштету на Схід разом з іншою волонтерською допомогою поїхали цього тижня. Допомогу військовим повіз голова РДА Віталій Кропивницький. Поїхала на Схід і чергова бригада будівельників з Городоччини на будівництво фортифікаційних споруд. Також бійцям на фронт відправили і сушені овочі.

Городоцькі господині зізнаються, добру справу роблять задля тих хлопців, які зараз там, на передовій і завдяки яким не чути пострілів у їхньому місті.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*