Херсонський школяр допоміг затримати грабіжника

До чергової частини Суворовського районного відділу міліції зателефонував чоловік, який повідомив, що на вулиці пограбували жінку. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Міліціонери встановили, що невідомий чоловік пограбував 32-річну місцеву жительку. Зловмисник зірвав золотий ланцюжок з шиї потерпілої і втік. Жінка почала кликати на допомогу, це почув 12-річний Владислав.
Хлопець не злякався зловмисника та кинувся його наздоганяти. Маленький герой загнав грабіжника у під’їзд та контролював вихід, щоб той не міг втекти до приїзду правоохоронців. Міліціонери затримали злочинця та доставили його до райвідділу.
Такий вчинок не міг залишитися без уваги. Наступного дня у актовій залі школи №56, де навчається Владислав, відбулось урочисте нагородження. На заході були родичі, викладачі та однокласники Владислава. За вагомий внесок у розкриття злочину, співпрацю та сприяння органам внутрішніх справ у зміцненні правопорядку на території міста Херсона учень отримав подяку та грошову премію у розмірі 500 гривень.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*