Хмельничан запрошують долучитися до велопробігу для допомоги пораненим бійцям АТО

Велосипедисти планують проїхатися Україною від Заходу до Сходу.
Велопробіг через всю Україну стартує 16 липня з міста Чоп, кінцевий пункт – місто Мелове на Луганщині, куди велосипедисти планують дістатися 24 серпня. У Хмельницький же любителі екстриму прибудуть 29 липня. Усього, за словами організатора Костянтина Самчука, під час маршруту, завдовжки 2000 кілометрів, має бути 40 зупинок у східних і західних містах України.
“Організовуємо пробіг для того, щоб зібрати кошти для поранених військовослужбовців, а ще — для привернення уваги громадськості до проблем військових, поранених, сімей загиблих, людей з обмеженими можливостями, – каже демобілізований боєць батальйону “Київ” Костянтин Самчук, відомий мандрівник, альпініст, спортсмен. – Цей пробіг дуже символічний — як знак з’єднання Сходу і Заходу країни. Ми хочемо показати, що у нас немає москалів і бандерівців, а заодно розвідати красиві ландшафти”.
Як розповідає Костянтин Самчук, щодня велосипедисти у середньому мають проїхати 50 кілометрів. До велопробігу можуть долучатися люди з обмеженими можливостями: для них приготували спеціальні трьох- та чотьохриколісні велосипеди.
28 липня учасники велопробігу планують зупинитися у Волочиську, 29 — у Хмельницькому, звідки вирушать наступного дня до Меджибожа і Летичева. Приєднатися може кожен, як на весь маршрут, так і на будь-який зручний для нього відрізок. Кількість учасників не обмежена. Дізнатися повний маршрут велопробігу можна на сторінці спільноти “Благодійний велопробіг Захід-Схід” у мережі Фейсбук. З питань участі звертатися до організатора Костянтина Самчука – тел: 066-687- 20-10, ел.адреса: veloprobeg.ukr@gmail.com.

Джерело: Я ♥ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*