Хмельниччина вторгувала на експорті більше мільярда гривень

На 620 мільйонів гривень іноземці придбали електричних трансформаторів.

З початку 2015 року подільські бізнесмени відправили за кордон 215 тисяч тонн експорту на суму 1,2 мільярда гривень. Найбільше іноземці купували електричні трансформатори – на суму понад 620 мільйонів гривень, що становить більше половини від експортованих вантажів.

Як повідомляють у фіскальній службі, на зарубіжних ринках також у попиті текстильні та фарфорові вироби, продукти харчування, промислові товари, зернові культури, лісоматеріали з терен нашої області.

“Найбільшими імпортерами подільських товарів є країни Євросоюзу, Росія, Молдова, Білорусь та Ірак. Зокрема, трансформатори електричні купували Німеччина, Польща, Вірменія, Казахстан, – зазначає прес-служба ДФС у Хмельницькій області. – Попитом користуються і санітарно-технічні вироби з фарфору. Подільські майстри продавали вказані вироби до Польщі, Білорусі, Великобританії, Литви, Грузії, Таджикистану”.

Продукти харчування експортували до країн Азії та Африки. Текстильні вироби та набори дерев’яних меблів купували у Великобританії, Німеччини, Японії та Казахстані.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*