Хмельницькі борці здобули шість нагород у Львові

Завершився XІІ відкритий Всеукраїнський турнір-меморіал з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (1998-2000 р.н.), пам’яті провідних борців та тренерів Львівщини.
Цьогорічний турнір у Львові був національним етапом підготовки до участі в кадетському чемпіонаті Європи з боротьби вільної, який відбудеться в серпні у Сербії. Загалом змагалися 120 юних спортсменів – представників збірних команд Одеської, Житомирської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Донецької, Полтавської областей України, вихованці спортивних шкіл Львівщини, а також команда Словаччини.
Борці з Хмельницького здобули шість нагород різного ґатунку. Так, переможницею у змаганнях серед дівчат у ваговій категорії до 56 кілограмів стала Дарина Сич. А Христина Шостацька, яка змагалася в ваговій категорії до 70 кілограмів, здобула срібну нагороду.
Четверо юнаків із Хмельницького стали бронзовими призерами змагань. Третє місце у своїх вагових категоріях посіли Олександр Миронюк, Дмитро Неровний, Сергій Шевчук та Роман Михайловський.

Джерело: Я ♥ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*