Хмельницький національний університет відзначив «День випускника»

1 липня у Хмельницькому національному університеті відбулись урочистості “Випускник – 2015” з нагоди вручення дипломів магістрам, спеціалістам та бакалаврам. Із завершенням навчання випускників привітав перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський.

«Хмельницький національний університет уже давно вийшов за рамки регіонального вузу. Зараз це відомий навчальний заклад не тільки на теренах області, а й далеко за її межами, – наголосив у своєму вітальному слові Віктор Адамський. – Хочу побажати юнакам та дівчатам щасливого старту у професійній кар’єрі, досягнень та перемог на життєвому шляху».

Про престижність свого навчального закладу розповів у своєму виступі і ректор вузу депутат обласної ради Микола Скиба, наголосивши, що в рейтингу «Топ-200 кращих університетів України» Хмельницький національний університет займає 43 місце.

Кращим випускникам 2015 року ректор Університету вручив символічні «дипломи» спеціалістів, магістрів та «трудову книжку».

Творчими номерами випускників радували солісти народного театру пісні «Сузір’я» та вокального колективу «Камертон», а також народний аматорський ансамбль «Юність Поділля».

Цього року майже три тисячі випускників із семи факультетів отримали професійну путівку в трудове життя. Загалом же для вишу це вже сорок восьмий випуск студентів. За роки свого існування зі стін університету вийшло понад 50 тисяч кваліфікованих фахівців.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*