Інвестиційний форум відбувся на Бориспільщині

Близько 60 керівників найбільших підприємств, установ та закладів, сільські голови, керівництво адміністрації взяли участь в інвестиційному форумі «Бориспільщина: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток». Захід відбувся за ініціативи голови Бориспільської районної державної адміністрації Дмитра Вороніна.

«Цей форум — можливість побачити, чим сьогодні живе Бориспільщина, які проекти тут реалізуються, які перспективи ми тут бачимо, — наголосив у вітальному слові голова РДА Дмитро Воронін. — На сьогоднішній день одним із завдань керівництва району є залучення потенційних інвесторів, які зможуть вкладати кошти, збільшувати бюджет, створювати нові робочі місця, насичувати ринок товарами та послугами вітчизняного виробника».

Очільник Бориспільщини звернувся до керівників підприємств з діловою пропозицією щодо співпраці. «Закликаю усі підприємства, які планують працювати на території Бориспільщині, реєструватися на території району і сплачувати податки для розвитку нашого краю», — зауважив Дмитро Воронін.

Під час форуму начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Наталія Паніна презентувала інвестиційний паспорт Бориспільського району на 2015 рік. Керівник відділу архітектури та містобудування Сніжана Павлова представила проект «Перспективний розвитку Бориспільського району на 2016-2018 роки». Начальник Центру адміністративних послуг Олександра Козловська поінформувала присутніх про вдосконалення роботи Центру та розширення діапазону послуг, що надаються населенню та юридичним особам.

До слова були запрошені й шановні гості форуму — директор ТОВ «Бориспільська енергосервісна компанія» Андрій Білий, директор ТОВ «Енерготранслайн» Олександр Подколзін, директор ТОВ «Альтеренс» Денис Сілін. Вони поділилися практичним досвідом з впровадження енергосервісу, розповіли про інновації в енергетичній галузі з метою зменшення споживання природних ресурсів.

Серед гостей форуму були Почесний консул Монако Юрі Тамм. Він висловив переконання у подальшому розвитку ділових відносин та тісної співпраці на території Бориспільщини. «Я підтримую енергозберігаючі технології та екологічні проекти. На знак прихильності хочу вручити керівництву району пам’ятний подарунок: марки з логотипом України, Укрпошти та принцом Монако Альбертом. Думаю, що ми продовжимо співпрацю у цьому руслі і надалі», — зазначив високоповажний гість.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*