Кадирівці показали, в яких умовах утримують полонених бійців АТО (ФОТО)

Глибокі ями, які закривають наглухо залізними люками, антисанітарія і постійні знущання – ось з чим стикаються українські військові, які потрапили в полон до чеченських найманців на Донбасі. Відео з жахливими умовами утримання українських полонених в полоні у кадирівців показує ставлення окупантів з Росії до українців. Про це пише Преса України, повідомляють Патріоти України.

polon

У жахливих бетонних підвалах полонені українські військові перебувають днями й ночами. Вийти звідти можна лише через дірку вгорі, яка закривається залізним люком. В підвалах повна антисанітарія, проте полонені змушені їсти і спати в таких умовах. На відео один з полонених відповідає на питання бойовиків під тиском погроз побиття. Розповідає, що він з Києва і звати його Морський Віктор Миколайович, що він працював у типографії, але сім’ї поки що не має.

Кадирівці не забувають словесно знущатися з полонених: розповідають їм про те, як ґвалтуватимуть й четвертуватимуть їх. Все це обіцяють знімати на відео і відсилати бойовим побратимам полонених. На щастя, за інформацією видання informator.lg.ua Морський Віктор Миколайович із 30-ї бригади ЗСУ був у списках полонених, яких обміняли на початку вересня 2014 року.

 
Джерело: http://patrioty.org.ua/shokuyuchi-kadri-kadirivtsi-pokazali-v-yakih-umovah-utrimuyut-polonenih-biytsiv-ato-video-18/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*