Кам'янець-Подільський запрошує на фестиваль води і сімейного відпочинку

У місті на початку серпня влаштують Ількові забави.

Цього літа Кам’янець-Подільський нагадає про звичаї, притаманні на святкування Іллі — 2 серпня. Від цього дня, за українськими переказами, Ілля бере під свою опіку воду і купатися у водоймах та річках вже не можна. Відтак 1-2 серпня місто запрошує на фестиваль води і сімейного відпочинку “Ількові забави”, де можна буде досхочу похлюпатись у водичці.

Організатори обіцяють сімейні розваги і конкурси “Аква-марафон”, учасниками яких стануть понад півсотні охочих до драйвового дозвілля родин із дітьми. Усі зможуть повправлятися у перегонах паперових корабликів, переправі через річку, носінні води за пазухою, метанні водою на влучність, ловлі риби тощо.

Для турботливих господарів на фестивалі буде організовано виставку-розпродаж товарів для рибалки та водного відпочинку (басейни, надувні іграшки та аксесуари) від відомих торгівельних компаній та підприємців. Кам’янецькі ґазди готують гастрономічний майданчик “Ярмарок на Іллі”, під час якого відбудеться пригощання юшкою та рибними стравами.

Приємне дозвілля забезпечать різноманітні заходи: водні шоу (вода у Старому місті з’явиться там, де її ніхто не чекав), виставка водяних посудин, свято мильної бульбашки, пісні, вірші, фільми про воду на площі біля Ратуші та нічна молодіжна дискотека на пляжі “Дністровської рів’єри”. Учасники конкурсів отримають чудові подарунки, головний із яких – сімейна подорож до Будапешта від організаторів фестивалю.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*