Київський дідусь розчулив Мережу (ФОТО)

Це дідусь Ваня. Він стоїть на Червоноармійській у переході навпроти Володимирського ринку Києва. Продає зовсім стареньке барахло. Йому 83 роки, він інвалід другої групи після двох інсультів, але дуже хоче жити і вести активну діяльність. Раніше дідусь Ваня робив з дерева вироби, але десь півроку тому він почав сліпнути. Зараз він практично нічого не бачить.

Він страшно переживає із за своєї безпорадності, бо подачки приймати не хоче. І засмучується, коли люди просто тицяють йому гроші. Завжди просить що-небудь купити. Він стоїть десь з 10-15 майже кожен день. Стілець не бере – не хоче заважати. Пенсія у нього крихітна. Тому що вийшов на пенсію він в 1992 році і всі його накопичення згоріли. Він чудовий гордий і діяльна людина!

Якщо буде можливість, не проходьте повз дідуся – купіть у нього що-небудь. Нехай не потрібне і стареньке. Мені він продавати вже не хоче. Намагається по знайомству подарувати.

Справжнє добро може бути зовсім простим і сьогоденням. Друзі, робимо репост !!!
P.S. Особисто від себе; Спасибі автору за доброту, спасибі що не залишилася байдужою і не пройшла мимо. Світ не без добрих людей, побільше б таких!

BpeoUFxfPGs trfcnKr1NDY

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*