Київський кінотеатр святкує день народження

1964 — У Києві відкрито перший в Україні широкоформатний кінотеатр: «Україна».

«Україна» — кінотеатр, що розташований в центрі Києва на вул. Городецького, 5.

На місці сучасного кінотеатру «Україна» до війни був Кінний цирк, збудований у 1903 р. На місці знищеного під час війни цирку Крутикова 1964 року було збудовано будівлю кінотеатру «Україна», яка, сама по собі цікава за архітектурою, проте, на жаль, не вписується у забудову вулиці.

«Україна» має два зали: «Червоний», розрахований на 456 глядачів, і «Синій» — на 148 місць. Вони оснащені звукопоглинальними панелями, що створює додатковий комфорт при перегляді кіно. Екрани в залах виконані за новітніми технологіями. Кінозали обладнані комфортабельними кріслами іспанського виробництва з спецподставкамі для напоїв і повітряної кукурудзи, а також двомісними сидіннями «Love-seats».

Остання реконструкція була проведена 2001 року. Інтер’єр кінотеатру виконаний в стилі High-Tech на всіх його поверхах. Деякі куточки кінокомплексу стилізовані під класику кінематографа.

У фойє кінотеатру розміщені плазмові монітори, на яких постійно крутяться трейлери, рекламні ролики або музичні кліпи. Затишна атмосфера і барвисті кольори холів кінотеатру налаштовують його відвідувачів на яскравий і святковий настрій.

Крім того, кінотеатр «Україна» має два бари. На другому поверсі кінокомплексу знаходиться миловидна літня тераса.

У правому крилі кінотеатру цілодобово відкритий ресторан «Фелліні» (італійська і французька кухні). У його меню широкий вибір національних блюд, вин різних країн, а також коктейлів. Щорічно кінотеатр «Україна» відвідує близько 300 тис. глядачів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*