Кліматичні особливості зроблять неможливими активні дії на Донбасі усіх сторін конфлікту

Зимовий період на Донбасі супроводжуватиметься постійними перестрілками, але клімат зробить неможливими активні дії будь-якої сторони конфлікту. Таке припущення в програмі «Важно. День» на телеканалі БТБ зробив політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

«Україні важливо в цей період реформувати оборонний сектор в середньо- та довготривалій перспективі на основі оновленої військової доктрини, одночасно зміцнюючи військову потугу частин, які перебувають на у зоні бойових дій», – зазначив він.

Водночас, на його переконання, Україна потребує невідкладної міжнародної допомоги.

«Наші військові частини потребують негайної допомоги. Ми маємо власний військово-промисловий комплекс, однак час, доки він виконуватиме замовлення, є досить тривалим, тому певні види озброєння треба закупляти негайно», – вважає Володимир Горбач.

На його думку, питання про надання такої допомоги від Сполучених Штатів Америки може вирішитися вже наступного тижня. В іншому разі, до цього питання можна буде повернутися лише наприкінці січня, коли ситуація вже може бути зовсім іншою.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*