Кортеж Кадирова збив насмерть матір чотирьох дітей

ДТП сталася в Новогрозному. Очевидці повідомляють, що десяток машин кортежу Кадирова звірячому проїхали по тілу жінки.

У селищі Новогрозний Гудермесського району в ДТП за участю кортежу автомобілів загинула 50-річна місцева мешканка Ледіева, мати чотирьох дітей. Інцидент стався 29 червня, про подію місцеві жителі розповіли 1 липня.«Жодна машина не зупинилася, більше того, всі інші проїхали по тілу збитої і відразу загиблої жінки », – повідомила місцева мешканка.

Вона також сказала, що ця група машин знайома місцевим жителям, коли вона проїжджає через Новогрозний, завжди автомобілі мчать на величезній швидкості. Вона не знає, чи був в одній з машин сам Рамзан Кадиров. За її словами, чоловік цієї жінки сидить у в’язниці, однак за якою статтею він засуджений, вона не знає. Вона також повідомила, що це була дуже бідна сім’я, жили вони в убогій халупі, яку побудувала сама господиня, діти маленькі. «Дітей, напевно, буде виховувати свекруха, поки батько дітлахів не повернеться з в’язниці», – сказала співрозмовниця. Факт стався в селищі Новогрозний ДТП зі смертельним результатом підтвердив ще один житель селища, який додав, що тіло жінки, за яким проїхало десяток машин, було сильно понівечене.

Представники влади та правоохоронних органів не коментують цю інформацію. Нагадаємо, що раніше активісти “Товариства синіх відерець» (громадський рух, члени якого борються зі свавіллям чиновників на дорогах) вимагали покарати голову Кадирова за перевищення швидкості, заявивши, що він пересувається по дорогах зі швидкістю близько 240 км / ч.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*