Козаки просять грошей на референдуму по відокремленню Аляски і Каліфорнії

Складається таке враження, що скоро козачки серйозно підставлять Путіна, своїми дурними витівками. Ось поміркуйте самі, козаки північно-західного козачого округу вимагають фінансової підтримки від уряду РФ для створення громадської організації в Америці. Раптово! І здогадайтеся навіщо? Вірно, що б розгорнути політичну діяльність з агітації до повернення Аляски Росії!

Так званий православний союз козаків «ІРБІС» має намір зайнятися відродженням і пропагандою російської культури в штатах. Також вони планують надати допомогу в проведенні підготовки до референдуму щодо можливого відокремлення Аляски і Каліфорнії від Сполучених Штатів Америки.

«На Алясці немає демократії. Народ на Камчатці і Алясці штучно розділили. Колоніальний американський режим – це минуле століття, який нав’язали всьому світу. Пора з ним покінчити. Упевнений, Аляска стане суб’єктом Російської Федерації, а Каліфорнія – незалежною республікою », – заявив отаман міського козацького товариства Андрій Поляков.

Оп-Паньки! Так вони не тільки Аляску хочуть прибрати до рук, так ще і Каліфорнію!  І це все на тлі того, що на Донбасі “кізяки” проявили себе як найменш організовані та боєздатні об’єднання, що займаються в основному непотребством різного роду і мародерством. Головним їх досягненням були спринтерські рекорди з бігу на короткі дистанції, під час наступу Національної Гвардії.

І от цікаво, як ці високодуховні воїни будуть протистояти держдепівської хунті на Алясці? Або все відбуватиметься в політичному ключі? Тоді треба, як мінімум, вчити англійську або калааллісут. Враховуючи те, що у них і з російською не все гаразд, вже смакую цей цирк. Хоча, сучасні російські козаки від клоунів-то далеко і не пішли. Невже все вийде?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*