Кремль змінює тактику

Терористичні “ДНР” і “ЛНР” у запропонованих доповненнях до Конституції України визнають території Донбасу з особливим статусом “невід’ємною частиною України”, повідомляють  Патріоти України з посиланням на одне з сепаратистських ЗМІ, де опублікований текст доповнень.

У тексті “доповнень і змін «ДНР» і «ЛНР» до Конституції України” йдеться про те, що “окремі райони з особливим статусом (або їх асоціації) є невід’ємною складовою частиною України”. При цьому перелік міст і районів Донецької та Луганської областей, які повинні отримати особливий статус та основи такого статусу, на думку представників “ЛНР” і “ДНР”, повинні бути визначені окремим Законом України. Також у додатках зазначено, що лідери “ЛНР” і “ДНР” Ігор Плотницький і Олександр Захарченко повинні зберегти за собою свої посади.

“Вищі посадові особи, які очолюють виконавчу владу, що діє на території окремих районів Донецької та Луганської областей на дату ухвалення цих змін до Конституції України, продовжують здійснювати свої повноваження до припинення цих повноважень у порядку, встановленому актами окремих районів з особливим статусом Донецької та Луганської областей”, – йдеться в тексті.

1 Comment on Кремль змінює тактику

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*