Кремлівська пропаганда розв’язала війну між Україною та Придністров’ям

“Україна обстріляла Придністров’ї з мінометів”, – повідомлення про це з’явилося на сепаратистському сайті e-news.su, передають Патріоти України.

“Східні райони придністровського міста Дністровська піддалися мінометного обстрілу з території Одеської області. Вогонь вівся з боку населеного пункту Градениці, де розташовується військова частина ЗСУ. Місцеві жителі повідомляють, що було випущено не менше 20 снарядів” – пишуть проросійські пропагандисти. “Інформації про постраждалих поки немає.

В даний час Комітет державної безпеки ПМР проводить вивчення матеріалів за фактом обстрілу Придністровської Молдавської Республіки з боку української території, за результатами чого встановлюються конкретні особи, причетні до злочинних дій. У разі повторення провокацій з боку українських військових, Відповідно до Закону ПМР «Про державний кордон» від 10 червня 2013 року, Придністров’я залишає за собою право застосовувати всі доступні законні способи свого захисту. ” – заявили на проросійському ресурсі.
Джерело: http://patrioty.org.ua/kremlivska-propaganda-rozv-yazala-viynu-mizh-ukrayinoyu-ta-pridnistrov-yam/

1 Comment on Кремлівська пропаганда розв’язала війну між Україною та Придністров’ям

  1. 20 лет назад этот рассадник русских шовинистов необходимо было зачистить до последнего шелудивого пса. Теперь с Приднестровьемимеем проблемы .Война на 2 фронта…Срочно отправить в этот район ПС переодетый в форму РФ и устроить то, что РФ сделала в Домбассе. Т.е. превентивную войну только по-украински. Весь цивилизованный мир и Молдавия будет благодарны.Украина снимет с себя один фронт,чем облегчит победу на востоке и в Крыму.Слава Украине !

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*